ČISTENIE KOŽE V AUTE LeTech - Nitra

letech-cierne

Prvým a základným krokom k obnove starých, či poškodených kožených častí interiéru, je čistenie. Prípravky na tento účel od značky LETECH™ dokonale, do hĺbky a precízne očistia vašu kožu s profesionálnym efektom.

Leather Ultimate CLEANER

Leather Ultimate Cleaner EXPERT LINE s technológiou BioCare je nový vysoko výkonný čistič kože špeciálne vyvinutý na dôkladné a šetrné čistenie kože od všetkých bežných nečistôt.
Má výhody, ktoré ho robia na trhu jedinečným:
EKOLOGICKOSŤ – receptúra BioCare Formula je založená na vodnej báze s použitím európskych ingrediencií bez agresívnych prísad.
BEZPEČNOSŤ – špeciálne ingrediencie v produkte zabezpečujú rýchle odparovanie aktívnej fázy čistiaceho prostriedku, čo si nevyžaduje dodatočné zmývanie zvyškov produktu z povrchu kože.
VYSOKÁ ÚČINNOSŤ – vysoká čistiaca sila už po jednom použití odstráni aj tie najhlbšie a najťažšie nečistoty.
JEDNODUCHÉ POUŽITIE – vyvážené zloženie – optimálna koncentrácia jeho ingrediencií, uľahčuje starostlivosť o kožu na rôzne účely, od interiérov áut až po kožené doplnky. Vďaka tomu je práca s LeTech™ Leather Ultimate Cleaner EXPERT LINE pohodlná, ako pre profesionálov, tak aj pre amatérov bez špeciálnych zručností.
• má príjemnú vôňu kože
• má antibakteriálny účinok
• bol vyvinutý s ohľadom na životné prostredie
LeTech™ Leather Ultimate Cleaner sa vyznačuje silným čistiacim účinkom, ale jeho použitie je vďaka zloženiu bezpečné aj pre neprofesionálnych užívateľov.

Fabric & Alcantara CLEANER

Fabric & Alcantara Cleaner EXPERT LINE je výsledkom dlhodobého vývoja v oblasti produktov starostlivosti o tkaniny a alcantaru. Jeho zložky narúšajú molekulárnu väzbu medzi vláknami tkaniny a nečistotami, čo umožňuje odstránenie nečistôt s minimom námahy. LeTech™ Fabric & Alcantara Cleaner BIO CARE je pritom k tkaninám mimoriadne šetrný – je založený na vodnej báze – neobsahuje chlór, peroxid vodíka, amoniak a iné zlúčeniny, ktoré môžu reagovať s farbami na tkaninách. Čistič neobsahuje abrazívne častice, čím sa eliminuje mechanické poškodenie textúry látky alebo rúna. Je preto vhodný aj na čistenie jemných tkanín, ako sú vlna alebo hodváb.

Fabric & Alcantara Cleaner EXPERT LINE je ekologicky bezpečný produkt, ktorý nevyžaduje neutralizáciu a patrí do triedy biologicky odbúrateľných produktov. Nespôsobuje toxikologické a alergické reakcie a má neutrálny zápach. Prípravok tak môžete bez obáv použiť ako primárny čistiaci prostriedok na akékoľvek látkové poťahy (koberce, bytový textil, čalúnenie nábytku, autopoťahy, odevy a pod.).

Fabric & Alcantara Cleaner je vhodný na odstránenie nečistôt a fľakov ako sú:
● kečup, paradajkový džús
● krv
● mastnota
● ovocná šťava, sóda, alkohol
● škvrny od trávy
● čaj, káva, čokoláda a sladkosti
● mnoho ďalších škvŕn

LeTech™ Vinyl & Plastic CLEANER

LeTech™ Vinyl & Plastic CLEANER je účinný čistič špeciálne vyvinutý na hĺbkové a efektívne čistenie syntetickej kože, vinylu a plastov. Je bezpečný pre materiály rôznych farieb, odtieňov a textúr. Jeho vysoká penivosť uľahčuje čistenie štruktúrovaných povrchov a výrazne zvyšuje rýchlosť a efektivitu čistenia.

Zvláštnosťou čističa je ľahká vôňa pravej kože.

LeTech™ Vinyl & Plastic Cleaner EXPERT LINE s technológiou BioCare Formula má nasledujúce jedinečné vlastnosti:
● vysoký účinok už pri jednom použití
● bezpečný pre rôzne odtiene a textúry
● antibakteriálna účinnosť
● príjemná vôňa
● vyvinutý s ohľadom na životné prostredie